Новини

Открытие ЖК Бульвар Фонтанов

Відкриття житлового комплексу Бульвар Фонтанів

Офіційне відкриття житлового комплексу преміум класу Бульвар Фонтанів присвячене запевненням будівництва всього житлового комплексу відбулося 17.05.2019.

Детальніше

ГК АМТТ піклується про високий рівень знань своїх співробітників.

Спільно з представниками компанії GU був організований семінар на тему «Автоматичні двері на базі приводів GS-100»

Детальніше

Різдвяні зустрічі 2019

Група компаній АМТТ, на території підприємства, в приміщенні конференц залу, провела Різдвяні зустрічі.

Детальніше

Журнал Сommercial Property опублікував інтерв’ю з директором компанії «Сучасна Архітектура міста».

Євген Товстенко, директор компанії «Сучасна Архiтектура мiста» (група компаній AMTT, що спеціалізується на алюмінієвих конструкціях, фасадних і віконно-дверних системах)

Детальніше
АМТТ, НВФ, СПОК, обучение,

ГК АМТТ проводить навчання проектуванню навісних вентильованих фасадів (НВФ) і світлопрозорих огороджувальних конструкцій (СПОК)

ГК АМТТ проводить навчання проектуванню навісних вентильованих фасадів (НВФ) і світлопрозорих огороджувальних конструкцій студентів і випускників ВНЗ.

Детальніше

Група компаній АМТТ бере участь в конференції TeamWIN Windows day 2018, 19 вересня

Перша всеукраїнська Конференція для керівників і власників віконного бізнесу. «Як рости на віконному ринку», від провідного галузевого журналу «Вікна. Двері. Вітражі» відбудеться конференція 19 вересня.

Детальніше

«Одяг будівель під ключ» 10 основ від АМТТ для самореалізації архітектора

Група компаній АМТТ дякує Вам за активну участь у форумі: «Одяг будівель під ключ» 10 основ від АМТТ для самореалізації архітектора, який відбувся 22 березня 2018 на платформі Навчального центру Групи компанії АМТТ.

Детальніше

19 травня 2016 відбулася церемонія відкриття заводу з виробництва алюмінієвого профілю способом екструзії FORTE ALUMINIUM

Керівництво Групи Компаній АМТТ прийняло стратегічне рішення, почавши інвестиційний проект, який створив нового оператора ринку в Україні по виробництву алюмінієвого профілю.

Детальніше